Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 512937
Прогноз погоди
Увага! Не купуйте м'ясо невідомого походження та на стихійних ринках
20 грудня 2016 року 16:00

Місто Житомир територіально розташоване поруч із 20-кілометровою карантинною зоною, де встановлено факти виникнення африканської чуми свиней. У зв’язку з цим житомирянам необхідно бути уважними купуючи продукти харчування тваринного походження.

Не купуйте м'ясо невідомого походження та в місцях стихійної торгівлі!

Африканська чума свиней (АЧС, Pestis Africana suum) – це невиліковна хвороба, що призводить до загибелі свиней усіх порід і статево-вікових груп. Вірус африканської чуми свиней не передається людині і є безпечним для її здоров’я.

АЧС входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин та списку інфекційних та інвазійних хвороб тварин, що затверджений Міжнародним епізоотичним бюро на 2015 рік.

Наразі, АЧС – чи не найнебезпечніша з усіх хвороб свиней, оскільки її занесення супроводжується високою смертністю серед ураженого поголів’я і значними економічними збитками, зумовленими відсутністю вакцини й необхідністю знищувати усе, навіть потенційно, інфіковане стадо (або поголів’я в населених пунктах в зоні захисту).Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare