Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515267
Прогноз погоди
З «Турботою» дозвілля стає організованим
12 лютого 2010 року 16:17

 

Благодійний фонд «Турбота» започаткував роботу клубів за інтересами «50+». На разі працюють два клуби (на вул. М.Бердичівській та вул. Шевченка). Основне завдання клубів «50+» - організувати дозвілля літніх людей.

Спілкування між собою та з відомими людьми, мистецтво чайної церемонії, мистецтво створення ікебани, психологічні тренінги – це лише деякі аспекти з того розмаїття, що надають клуби своїм відвідувачам.

«У клуби приходять люди, щоб поспілкуватися, дізнатися про щось нове, поділитися досвідом», - зазначив начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Прокопець.

Він також зазначив, що у Міському територіальному центрі обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян клуби за інтересами працюють давно. Такі клуби організовані для того, щоб літні люди відчули себе потрібними для суспільства.

У планах – створення клубів «50+» у кожному мікрорайоні міста Житомира. 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare