Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5348
візитів всього: 281962
Прогноз погоди
Скаути Житомира провели патріотичну акцію «Базар 21-го»
25 листопада 2016 року 11:49
У с. Базар на Житомирщині 19-20 листопада відбулось патріотичне зібрання молоді «Базар 21-го». Метою зустрічі було відзначення дев’яносто п’ятої річниці Другого Зимового походу (Листопадового рейду) Армії УНР та вшанування пам’яті вояків, що загинули у нерівнім бою проти 9-ї Кримської кавалерійської дивізії Г. Котовського. 
 
Разом з тим, завданням акції є не тільки вшанувати пам’ять героїв тих буремних подій та поширити серед пластунів і гостей культ героїв Базару, який, на жаль, сьогодні призабутий, а також дати можливість молодому поколінню показати наскільки вони готові захищати свою країну, особливо у цей складний для України час. Тому у програмі, зокрема, були передбачені стрільби, мистецтво ближнього бою, надання першої медичної допомоги, цікаві історичні гутірки, нічні співи, дискусії та ігри, а також тематичний квест і ще багато цікавих сюрпризів.
 
 «Управління у справах сім’ї молоді та спорту підтримало поїздку житомирських представників скаутської організації «Пласт», до якої долучилося більше 30 учасників», – розповіла начальник управління сім’ї молоді та спорту Ірина Ковальчук.
 
Загалом на патріотичне зібрання з’їхалося  понад 80 пластунів з дев’яти регіонів України. 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове