Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547035
Прогноз погоди
Відкрили другу чергу пішохідної Михайлівської
25 листопада 2016 року 11:01

Сьогодні у Житомирі відкрили другу чергу пішохідної вулиці Михайлівської. Вже відкрито прохід по вулиці Лятошинського та Скорульського.

За словами першого заступника Житомирського міського голови Олексія Ясюнецького, укладання гранітної плитки вже відсьогодні розпочнеться на частині Михайлівської, яка прилягає до вулиці Київської.

«Роботи з укладання гранітної плитки йдуть за графіком. Невдовзі на Михайлівській з’являться  боларди, які обмежать рух транспорту. Всі роботи по благоустрою на головній пішохідній вулиці міста розпочнуться у наступному році: будуть встановлені лавочки, освітлення та сміттєві баки європейського зразка. Також на Михайлівській відновлять фонтан та встановлять сцену», - сказав Олексій Ясюнецький.

Нагадаємо, що підрядники обіцяють закінчити укладання плитки до кінця року.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare