Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 49
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 546000
Прогноз погоди
У Свято-Михайлівському кафедральному соборі відзначили 160-річчя від дня його заснування
21 листопада 2016 року 15:18
Прихожани Свято-Михайлівського кафедрального собору відсвяткували 160-річчя з дня заснування храму. Житомирський міський голова Сергій Сухомлин привітав прихожан з Днем ангела Михайла та заснуванням храму. Він також вручив відзнаку «За заслуги перед містом ІІІ-го ступеня» настоятелю храму отцю Богдану-Бойко.
 
«Вітаю всіх прихожан з цим великим православним святом – днем Святого Михайла. У цей Світлий день дякую настоятелю храму отцю Богдану-Бойко за його неоціненний вклад у духовне життя нашого міста. 25 років тому отець Богдан став настоятелем  Свято-Михайлівського кафедрального собору. Завдяки прихожанам та настоятелю Житомир відродив цей Собор. Дякую за збудовану Недільну школу, де дітей вчать любові до ближнього та вивчають Слово Боже. Миру нам всім», - підсумував міський голова Сергій Сухомлин.
 
Нагадаємо, Свято-Михайлівський кафедральний собор — пам'ятка архітектури місцевого значення і храм Української Православної Церкви Київського Патріархату в Житомирі. Собор побудований у 1856 році за кошти житомирського купця Михайла Хаботіна.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare