Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5534
візитів всього: 481609
Прогноз погоди
Конкурс на посаду директора ДЮСШ «Полісся» триває
18 листопада 2016 року 16:57
Нагадуємо, що в дію вступило розпорядження міського голови щодо оголошення конкурсу на посаду директора спортивної школи «Полісся». Ми чекаємо заявок від кандидатів.
 
Якщо ви маєте власне бачення розвитку дитячого футболу в Житомирі, маєте відповідну освіту та любите спорт, можете знайти підхід до дітей, подавайте свою кандидатуру!
 
«Територіальній громаді міста область передає цілісний майновий комплекс «Спартак», куди входить і спортивна школа з футболу «Полісся» і сам стадіон. Школу відвідують переважно місцеві діти і довгий час вона була в досить сумному стані. Плануємо реконструкцію стадіону і подальший розвиток школи. В ідеалі ми бачимо «Полісся» школою-кузнею кадрів для великого українського футболу та школою Олімпійського резерву. Власне слухання претендентів на посаду директора проводиться з метою обрати ту людину, яка була б здатна розвивати школу і «жити нею», - зазначив заступник міського голови Матвій Хренов.
 
Прийом заявок проводить управління сім’ї, молоді та спорту міської ради в к.106.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare