Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5354
візитів всього: 282667
Прогноз погоди
Житомирських школярів закликають взяти участь у ІІІ Житомирському учнівському кінофестивалі «ЖУК»
14 листопада 2016 року 16:19

Про умови участі, розклад майстер-класів та інші деталі ІІІ Житомирського учнівського кінофестивалю «ЖУК» його організатори розкажуть під час зустрічі  16 листопада о 15:00 в приміщенні Житомирської міської ради. Цього ж дня учні житомирських шкіл матимуть змогу зареєструватися та автоматично стати учасниками «ЖУКа».

 

«Ми чекаємо всіх школярів у середу, 16 листопада, для ознайомлення з особливостями цьогорічного фестивалю. Цього року ми піднімаємо дуже важливу тему і нам буде над чим попрацювати. З нетерпінням чекаємо всіх. Беріть однокласників, інших друзів зі школи та приходьте на зустріч. Ми – розпочинаємо!», - звертається до учнів житомирських шкіл голова ГО «Творча студія «ДрімСтеп» Богдан Яремчук.

 

ГО «Творча студія «ДрімСтеп» вже 3-й рік поспіль організовує фестиваль за підтримки житомирського міського голови Сергія Сухомлина. Минулого року захід набув обласного масштабу. Тоді свої відео-роботи на тему «Я - переможець» для участі у конкурсі надіслали 48 команд з різних районів.

 

Фільмом-переможцем у Житомирі стала короткометражка школи «Всесвіт» під назвою «Перезавантаження».

 

ГО "Творча студія "ДрімСтеп"Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове