Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5533
візитів всього: 481603
Прогноз погоди
УВАГА! ЗВУЧАТИМУТЬ СИРЕНИ
10 листопада 2016 року 09:24
11 листопада 2016 року місто Житомир залучається до проведення обласної комплексної перевірки роботи технічних засобів міської системи централізованого оповіщення цивільного захисту із вмиканням електросирен.
 
В різних куточках міста у період з 14 до 15 години працюватимуть електросирени. Звук їх означає попереджувальний сигнал: «Увага всім!».
Почувши тривале звучання електросирен, орієнтовно до 5 хвилин, громадяни мають увімкнути радіо, радіотрансляційні та телевізійні приймачі для прослуховування повідомлення. У цей час громадянам буде доведено текст про перевірку.
 
В місті стоїть 40 вуличних сирен, які розміщені на дахах об’єктів з масовим перебуванням людей, промислових підприємств.
Існуюча система централізованого оповіщення міста надає можливість доводити необхідну інформацію до широкого загалу населення про порядок дій у разі загрози або виникненні надзвичайних ситуацій.
 
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до всіх житомирян, керівників суб’єктів господарювання, особливо навчальних закладів: ні в якому разі не відмовляйтесь від послуг місцевого радіомовлення, забезпечте працездатність радіоточок в своїх оселях та на підприємствах, це дасть Вам можливість отримати своєчасну вкрай важливу для Вашого життя інформацію.
 
Управління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення міської ради  


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare