Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5504
візитів всього: 442493
Прогноз погоди
МФК «Житомир» готується до вступу у ІІ лігу професійного футболу України
8 листопада 2016 року 09:48

МФК «Житомир» подав заявку до Федерації футболу України на вступ до ІІ професійної футбольної ліги України. Про це керівництво клубу повідомило 7 листопада під час прес-конференції.

 

«Ми вже подали заявку на адресу Федерації футболу України, про готовність розпочинати атестацію до професійної ліги України і вже очікуємо відповідний пакет документів для її проходження», – повідомляє президент МФК «Житомир» Руслан Павлюк.

 

Також керівник клубу розповів, що планує повернути до Житомира професійних гравців, які грають за інші футбольні клуби України:

 

«Для того, щоб повернути гравців, ми маємо продемонструвати, що у нас серйозний підхід до створення відповідних умов та підтримка місцевої влади, громадськості, партнерів та спонсорів. Ми вже ведемо перемовини з нашими вихованцями, які грають в інших містах України. Вони готові повернутися як тільки команда почне грати у ІІ лізі професійного футболу України», – додає Руслан Павлюк.

 

У Чемпіонаті України серед аматорів сезону 2016-2017 за результатами першого кола, команда МФК «Житомир» посідає 7 місце. Окрім дорослої - основної команди, в цьому році створена молодіжна команда U19 віком 17-19 років, яка була заявлена в І футбольній лізі України серед аматорів. Також, на базі клубу створена команда з футзалу, в якій грають юнаки віком 15-16 років.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове