Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507851
Прогноз погоди
Нове медичне обладнання з’явилося у всіх приймальних відділеннях міських лікарень
4 листопада 2016 року 17:54

Приймальні відділення Центральної міської лікарні № 1, Центральної міської лікарні № 2 та «Центральної міської дитячої лікарні» відтепер забезпечені новими дефібриляторами, електрокардіографами, спірометрами, УЗД апаратами, пульсометрами, апаратами для штучної вентиляції легень та лабораторних досліджень. Обладнання презентували 4 листопада у ЦМЛ №2.

 

«У цьому році ми поставили пріоритет на приймальні відділення, тому що саме тут вирішується життя пацієнта. Сучасне обладнання дасть можливість більш якісно та швидше надати першу медичну допомогу. Також в цьому році за рахунок міського бюджету ми повністю забезпечили медикаментами та розхідними матеріалами всі приймальні відділення міста Житомира, травмпункти», – розповідає міський голова Сергій Сухомлин.

 

На презентації медичного обладнання був присутній заступник Міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський, який зазначив, що створення таких приймальних відділень повністю співпадає з концепцією реформування екстреної медичної допомоги.

 

На закупівлю нового обладнання було виділено субвенцію з державного бюджету, що стало можливим завдяки спільній роботі міської влади та народного депутата України Борислава Розенблата.

 

«В кожне приймальне відділення міста було передане обладнання для того, щоб забезпечити три основні потреби: обладнання для лабораторної діагностики, діагностичне обладнання та обладнання для забезпечення життєдіяльності пацієнтів. У всьому світі перша невідкладна допомога є базовою та основною. Всі приймальні відділення міста забезпечені стандартним набором обладнання. Фактично вони відповідають базовим європейським показникам», – зазначив заступник міського голови Матвій Хренов.

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare