Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547063
Прогноз погоди
Автобусний маршрут № 3 замінений тролейбусним маршрутом № 5-А
2 листопада 2016 року 17:10
Як повідомляє заступник міського голови Дмитро Ткачук з першого листопада міський автобусний маршрут №3 замінено тролейбусним маршрутом №5А, сполученням «Корбутівка – Богунія».
 
"Кількість тролейбусів на лінії буде збільшено, щоб забезпечити перевезення громадян. На зупинках та в салонах тролейбусів розмістимо графіки руху комунального транспорту, щоб люди які раніше користувались маршрутками мали можливість адаптуватися до змін. Цим шляхом ми пішли навмисно", - наголошує Дмитро Ткачук. "Скорочення кількості маршрутних таксті у Житомирі відбувається на користь екологічнішого електротранспорту, це краще для міста та його мешканців, так, як кількість маршруток зменшується, а на їх зміну приходить електротранспорт. До того, це підтримка міського комунального підприємства", - зазначає посадовець. 
 
Замість міського автобусного маршруту загального користування № 3 «Богунія – Корбутівка», з 01.11.2016 року КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» міської ради буде здійснюватись обслуговування міським тролейбусним маршрутом № 5-А «Богунія – Корбутівка» згідно відповідних графіків.
 
Вся детальна інформація, що стосується транспорту Житомира, графіків руху тролейбусів, тощо розміщується за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/pages/p8417


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare