Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552174
Прогноз погоди
Листівки «Житомир сучасний» та «Житомир 2030» презентували у міській раді
1 листопада 2016 року 11:02

У Житомирі представили виставку робіт учасників конкурсу зі створення серії листівок «Житомир сучасний» та «Житомир 2030». Роботи виражають прагнення дітей та молоді жити у затишному, комфортному та зеленому місті, де бережуть традиції, дбайливо ставляться до здобутків минулого, втілюють найкращі новітні досягнення.

 

Відкрив виставку та відзначив всіх юних авторів міський голова Сергій Сухомлин:

«Кожна з представлених робіт має власну сильну філософію. Ми, з точки зору дорослих, можемо створювати програми розвитку міста, але іноді просто необхідно знайти те золоте зерно, навколо якого буде майбутній Житомир. Діти, яким ще жити в цьому місті, дали нам своє бачення Житомира, яке відрізняється від того, що ми маємо зараз. Своїми роботами вони показують в якому напрямку нам необхідно рухатись».

 

Роботи були створені під час «Майстерні міста Житомир», у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується Урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації. Організтори зазначають, що переможця обрати неможливо, бо кожна з робіт унікальна і в кожній закладений свій сенс.

 

«Ми пройшли досить довгий шлях. Діти були учасниками «Майстерні міста», де спробували свої сили у створенні листівок. Всі ці роботи, що сьогодні представлені, показують, що наше місто має гарні шанси на гарне майбутнє і всі ми сподіваємось, що наше молоде покоління, яке підростає буде брати активну участь у житті нашої громади і ми будемо створювати наше місто разом», – зазначає керівник проектного офісу GIZ в Житомирі Марія Байда.

 

Виставка розміщена у фойє Житомирської міської ради на другому поверсі (біля сесійної зали).Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare