Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82641
Прогноз погоди
Житомирські спортсмени стали призерами Чемпіонату Світу з карате
28 жовтня 2016 року 15:58
14-15 жовтня у Кракові відбувся Чемпіонат Світу з традиційного карате. У рамках Чемпіонату було проведено чотири турніри: Чемпіонат світу з Традиційного Карате-До, Дитячий кубок з Традиційного Карате-До, Чемпіонат Європи з Фудокан Карате та Міжнародний кубок з Кошікі Карате.
 
У турнірі взяли участь 350 учасників з 25 країн світу. У складі української команди виступило п’ять спортсменів з міста Житомира. Житомиряни здобули три бронзові медалі. Олександр Жуковський здобув дві бронзові нагороди у категорії ката та фоку-го. Владислав Волинець здобув бронзову нагороду у категорії куміте індивідуальне.
 
«Для того щоб склалася ця поїздка було прикладено максимум зусиль, це і робота спортсменів, їх батьків та тренерів. Безпосередню активну участь прийняли управління у справах сім’ї молоді та спорту міської ради та депутат міської ради Олег Губатюк, який вже не вперше підтримує нас», – розповідає тренер, керівник клубу традиційного карате «Ронін» Анатолій Кузьменко.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.