Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5041
візитів всього: 82629
Прогноз погоди
Житомирському письменнику Валерію Шевчуку вручили відзнаку Президента України
27 жовтня 2016 року 15:45
Валерій Шевчук – видатний український письменник-шістдесятник та один з фундаторів Житомирської прозової школи. За свій вклад у розвиток української літератури 27 жовтня був нагороджений відзнакою Президента України — ювілейною медаллю «25 років незалежності України».
 
Вручив відзнаку заступник міського голови Матвій Хренов:
 
«Я пишаюсь тим, що сьогодні мені випала велика честь – вручати відзнаку Президента України такій видатній людині, як Валерій Шевчук. Український письменник-шестидесятник, житомирянин, легенда вітчизняної літератури. Коли ми розробляли стратегію та візію розвитку міста, ми зрозуміли, що потрібно вивчити історичний фундамент. Саме спілкуючись з такими людьми, як пан Валерій, ми відчули ДНК старого Житомира».
 
Нагородження відбулося у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка на щорічній літературній премії Валерія Шевчука, яку вручають за кращу книгу прози, видану українською мовою. Цього року лауреатом премії став письменник Григорій Гусейнов з романом «Одіссея Шкіпера та Чугайстра: Окупаційний роман».


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.