Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 12
візитів сьогодні: 5041
візитів всього: 82625
Прогноз погоди
У міській раді збирають пластикові кришечки для допомоги постраждалим в АТО
27 жовтня 2016 року 14:14

Те, що ти викидаєш у сміття, може повернути бійця до нормального життя! Саме під таким гаслом проводиться Всеукраїнська акція збору пластику для допомоги постраждалим в АТО, до якої долучилась Житомирська міська рада.

Від сьогодні у фоє міської ради розпочали збирати пластикові кришечки для учасників АТО, що потребують протезування. Цей пластик буде відправлено на переробний завод, а далі на виготовлення протезу.

Зараз з усієї України допомогу збирають для Олега Федорчука, бійця 30-ої окремої механізованої Новоград-Волинської бригади. Для нього будуть виготовляти польський протез хорошої якості. Для протезування пораненого бійця необхідно 4 тис. дол.

Координатором проекту по збору пластикових кришечок у Житомирській міській раді є управління по зв’язках з громадськістю. Телефон: 48-12-01.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.