Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 48
візитів сьогодні: 5580
візитів всього: 515165
Прогноз погоди
Обговорення проекту міської гімназії №3 на завершальному етапі
25 жовтня 2016 року 15:01
Затверджено концепцію нового навчального корпусу міської гімназії № 3. Нове приміщення буде 4-х поверхове, з 24 навчальними класами (на 13 більше ніж в старій будівлі), великими повноцінним спортивним залом та харчоблоком, адмінблоком з кабінетами для вчительського колективу. Також передбачено підйомник для маломобільних груп населення.
 
«Планується будівництво нового корпусу на місці старого, який був демонтований у зв’язку з аварійний станом. Загальну концепцію і проект ми вже прийняли в роботу. Хочу наголосити, що затверджені конструктивні рішення; рішення щодо фасаду та інше відкриті для обговорення. Приємний момент також полягає і в тому, що існуюча будівля не потребує додаткового утеплення, фасад потрібно лише оновити», – повідомляє заступник міського голови Матвій Хренов.
 
Закласти фундамент для нового корпусу гімназії планують до кінця грудня поточного року.
 
Старе та нове приміщення гімназії буде складати єдину архітектурну концепцію і виглядатиме, за словами посадовця, дуже привабливо і сучасно.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare