Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5048
візитів всього: 82663
Прогноз погоди
Обговорення проекту міської гімназії №3 на завершальному етапі
25 жовтня 2016 року 15:01
Затверджено концепцію нового навчального корпусу міської гімназії № 3. Нове приміщення буде 4-х поверхове, з 24 навчальними класами (на 13 більше ніж в старій будівлі), великими повноцінним спортивним залом та харчоблоком, адмінблоком з кабінетами для вчительського колективу. Також передбачено підйомник для маломобільних груп населення.
 
«Планується будівництво нового корпусу на місці старого, який був демонтований у зв’язку з аварійний станом. Загальну концепцію і проект ми вже прийняли в роботу. Хочу наголосити, що затверджені конструктивні рішення; рішення щодо фасаду та інше відкриті для обговорення. Приємний момент також полягає і в тому, що існуюча будівля не потребує додаткового утеплення, фасад потрібно лише оновити», – повідомляє заступник міського голови Матвій Хренов.
 
Закласти фундамент для нового корпусу гімназії планують до кінця грудня поточного року.
 
Старе та нове приміщення гімназії буде складати єдину архітектурну концепцію і виглядатиме, за словами посадовця, дуже привабливо і сучасно.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.