Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5044
візитів всього: 82646
Прогноз погоди
Відкритий чемпіонат міста з шахів відбувся у Житомирі
24 жовтня 2016 року 17:24

Завершився відкритий чемпіонат м. Житомира з класичних шахів, який проходив з 21-го по 23 жовтня 2016 року, в приміщенні ДЮСШ №1. Загалом участь у змаганнях прийняло 56 шахістів з різних областей і міст України, а саме: Київської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Одеської, Черкаської, Рівненської а також з м. Житомира.

 

Склад турніру виявився досить сильним, у змаганнях приймало участь 3 майстри спорту(МС), 2 міжнародних майстри(ММ), 17 кандидатів у майстри спорту(КМС), а також шахісти першого та другого розрядів.

 

Змагання проходили в 7 турів. Контроль часу 1,5 години до закінчення партії кожному учаснику.

 

Самі змагання проходили в дуже напруженій боротьбі, перед заключним днем змагань одразу 7 учасників претендували на перше місце, та останній ігровий день був сповнений результативних партій, що дозволило виграти турнір одноосібно.

 

Чемпіоном відкритої першості міста Житомира став КМС Андрієнко Петро з м. Малин набравши 6 очок із 7 можливих. До речі Андрієнко Петро зробив золотий дубль вигравши відкритий чемпіонат м. Житомира з блискавичних шахів. Друге місце зайняв КМС Кохно Олександр з м. Рівне. Третє МС Шиманський Олександр з Київської області.

 

Найсильнішою серед жінок стала КМС Кручак Леся з м. Житомира, друге місце зайняла КМС Тушинська Валентина з Київської області, а третьою стала житомирянка першорозрядниця Ткачук Оксана з м. Житомира.

 

Серед юнаків до 18 років кращим став КМС Ратнер Давид з м. Житомир, другим КМС Іванішен Юрій з м. Бердичів, а третім першорозрядник з м. Малин Осадчук Дмитро.

 

Серед юнаків до 12 років кращим став першорозрядник з м. Житомира Новицький Ярослав, другим першорозрядник Юрик Ростислав з Черкас, і третім першорозрядник Корнійчук Федір з м. Житомира.

 

Кращим серед ветеранів шахів став КМС Хоменко Костянин з Черкас, другим першорозрядник Власюк Ілля з м. Житомира, третім першорозрядник Беспалько Володимир з м. Житомира.

 

За інформацією сайту федерації шахів Житомирської областіВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.