тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,

візитів всього: 82646
Прогноз погоди
Відкритий чемпіонат міста з шахів відбувся у Житомирі
24 жовтня 2016 року 17:24

Завершився відкритий чемпіонат м. Житомира з класичних шахів, який проходив з 21-го по 23 жовтня 2016 року, в приміщенні ДЮСШ №1. Загалом участь у змаганнях прийняло 56 шахістів з різних областей і міст України, а саме: Київської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Одеської, Черкаської, Рівненської а також з м. Житомира.

Склад турніру виявився досить сильним, у змаганнях приймало участь 3 майстри спорту(МС), 2 міжнародних майстри(ММ), 17 кандидатів у майстри спорту(КМС), а також шахісти першого та другого розрядів.

Змагання проходили в 7 турів. Контроль часу 1,5 години до закінчення партії кожному учаснику.

Самі змагання проходили в дуже напруженій боротьбі, перед заключним днем змагань одразу 7 учасників претендували на перше місце, та останній ігровий день був сповнений результативних партій, що дозволило виграти турнір одноосібно.

Чемпіоном відкритої першості міста Житомира став КМС Андрієнко Петро з м. Малин набравши 6 очок із 7 можливих. До речі Андрієнко Петро зробив золотий дубль вигравши відкритий чемпіонат м. Житомира з блискавичних шахів. Друге місце зайняв КМС Кохно Олександр з м. Рівне. Третє МС Шиманський Олександр з Київської області.

Найсильнішою серед жінок стала КМС Кручак Леся з м. Житомира, друге місце зайняла КМС Тушинська Валентина з Київської області, а третьою стала житомирянка першорозрядниця Ткачук Оксана з м. Житомира.

Серед юнаків до 18 років кращим став КМС Ратнер Давид з м. Житомир, другим КМС Іванішен Юрій з м. Бердичів, а третім першорозрядник з м. Малин Осадчук Дмитро.

Серед юнаків до 12 років кращим став першорозрядник з м. Житомира Новицький Ярослав, другим першорозрядник Юрик Ростислав з Черкас, і третім першорозрядник Корнійчук Федір з м. Житомира.

Кращим серед ветеранів шахів став КМС Хоменко Костянин з Черкас, другим першорозрядник Власюк Ілля з м. Житомира, третім першорозрядник Беспалько Володимир з м. Житомира.