Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82642
Прогноз погоди
На Михайлівській почали мити гранітну плитку для відкриття частини вулиці
21 жовтня 2016 року 16:30

Сьогодні буде відкрита частина реставрованої пішохідної вулиці Михайлівської. Будівельний паркан буде перенесено від вулиці Велика Бердичівська у глиб Михайлівської. Житомиряни вже матимуть доступ до ЦНАПу, кав’ярень та магазинів.

 

Частину вулиці, яка буде відкрита, вимили від будівельного пилу. Для цього були залучені працівники МНС та пожежна машина.

 

«Після того як почали мити вулицю проявився малюнок, який спеціально викладали з граніту різного типу. Як і заявляв Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, вже найближчих вихідних житомиряни зможуть прогулятися частиною відреставрованої Михайлівської. Роботи і надалі будуть тривати, тому ми просимо жителів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей», - сказав заступник міського голови Олексій Ясюнецький. 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.