Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82641
Прогноз погоди
Оголошується прийом пропозицій на виконання будівельних робіт
21 жовтня 2016 року 15:45
Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради оголошує прийом пропозицій від виконавців на проведення капітального ремонту перехрестя вулиць Лесі Українки – Юрка Тютюнника з влаштуванням піднятого пішохідного переходу.
 
Перелік робіт наступний:
 
Дорожній одяг: розбирання бортових каменів, розбирання асфальтобетонних покриттів механізованим способом, установлення бортових каменів бетонних і залізобетонних при інших видах покриттів, улаштування  основ  міських  проїздів товщиною  шару 16 см, улаштування бруківок  з  заповненням  швів цементним розчином, камінь брущатий для дорожніх  покриттів.
 
Труби каналізаційні, оглядовий та зливоприймальні колодязі: розробка ґрунту вручну в траншеях  глибиною до 2 м без кріплень з укосами, група ґрунту 2, улаштування щебеневої основи під оглядовий колодязь, зливоприймальні колодязі та трубопроводи, укладання труб залізобетонних та бетонних каналізаційних діаметром до 400 мм в траншеях з розпорами, труби безнапірні круглі, улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,0 м із збірного залізобетону  в мокрих ґрунтах (оглядового колодязя), засипання вручну траншей, пазух  котлованів та ям, група ґрунту 1, навантаження ґрунту вручну на автомобілі самоскиди та його перевезення до 1 км.
 
Організація дорожнього руху: встановлення дорожніх знаків на металевих  стояках, улаштування основи під фундаменти, збирання і розбирання дерев'яної щитової опалубки, встановлення арматури окремим стрижням и із в'язанням вузлів в масиви, металеві конструкції, попереджувальні дорожні знаки 1.11
 
Визначення підрядника відбувається на безтендерній основі.
 
З робочим проектом та іншою документацією можна ознайомитись в Управлінні транспорту і зв’язку Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2, тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)48-11-85.
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.