Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82641
Прогноз погоди
Колектив ДНЗ №27 зібрав допомогу для 36-ї окремої бригади морської піхоти
21 жовтня 2016 року 13:43
Теплий одяг, ліки, консервацію, овочі, крупи, каву, чай, солодощі та дитячі малюнки – все це 36-й окремій бригаді морської піхоти зібрали педагогічний колектив та сім’ї діток, які відвідують житомирський садочок № 27.
 
Завідуюча ДНЗ Олена Радько розповіла, що вперше зібрали допомогу цим військовим, коли з відповідним проханням звернувся волонтер і капелан – Андрій Виноградський. В якості вдячності морські піхотинці передали садочку прапор із своїми підписами та номерами телефонів. Відтоді колектив закладу підтримує зв'язок із захисниками.
 
Передавали на схід і відео з вихованцями садочка, для того, щоб хлопці на передовій пам’ятали, що вдома їх чекає майбутнє України.
Колектив ДЗН №27, його вихованці та їх батьки продовжують підтримувати військових.
 
«У нас в садочку дуже багато батьків, які були в АТО і зараз там перебувають. Нашим захисникам зараз тяжко. Починаються холоди. Найважче зараз в країні там їм. Тому ми продовжуємо працювати і підтримувати їх. Хто як  не ми?», – говорить завідуюча садочком.
 
Днями допомога буде передана 36-й окремій бригади морської піхоти.
 
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.