Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515284
Прогноз погоди
Колектив ДНЗ №27 зібрав допомогу для 36-ї окремої бригади морської піхоти
21 жовтня 2016 року 13:43
Теплий одяг, ліки, консервацію, овочі, крупи, каву, чай, солодощі та дитячі малюнки – все це 36-й окремій бригаді морської піхоти зібрали педагогічний колектив та сім’ї діток, які відвідують житомирський садочок № 27.
 
Завідуюча ДНЗ Олена Радько розповіла, що вперше зібрали допомогу цим військовим, коли з відповідним проханням звернувся волонтер і капелан – Андрій Виноградський. В якості вдячності морські піхотинці передали садочку прапор із своїми підписами та номерами телефонів. Відтоді колектив закладу підтримує зв'язок із захисниками.
 
Передавали на схід і відео з вихованцями садочка, для того, щоб хлопці на передовій пам’ятали, що вдома їх чекає майбутнє України.
Колектив ДЗН №27, його вихованці та їх батьки продовжують підтримувати військових.
 
«У нас в садочку дуже багато батьків, які були в АТО і зараз там перебувають. Нашим захисникам зараз тяжко. Починаються холоди. Найважче зараз в країні там їм. Тому ми продовжуємо працювати і підтримувати їх. Хто як  не ми?», – говорить завідуюча садочком.
 
Днями допомога буде передана 36-й окремій бригади морської піхоти.
 
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare