Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5041
візитів всього: 82626
Прогноз погоди
У Житомирі опалюється 96% будинків
17 жовтня 2016 року 17:46
Як і було обіцяно, житомиряни почали отримувати тепло у будинках на минулих вихідних. Систему запустили з 13 жовтня. Першими отримали тепло соціальні об’єкти міста, повідомив в.о начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.
 
У Житомирі вже опалюється 96% житлового фонду. До центрального опалення підключені всі соціальні установи: школи, дитячі садки та лікарні.
 
На сьогодні у 7-х будинках ОСББ виконуються ремонтні роботи на мережах. Після їх закінчення будинкам підключать тепло.
 
Ще два ОСББ звернулися з проханням подати їм теплоносій з 1-го листопада. Таким чином співвласники хочуть зекономити гроші.
 
У 15 будинках виконуються ремонтні роботи. Невдовзі жителі цих будинків матимуть гарячі батареї.
 
Загалом у місті до теплопостачання буде підключено 961 об’єкт.
 
Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко повідомляв, що Житомир став одним з перших міст в Україні, де вчасно запустили опалювальний сезон.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.