Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 77
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515287
Прогноз погоди
 У Житомирі відбувся Міжнародний фестиваль польської культури «Веселка Полісся»
17 жовтня 2016 року 10:23
15 жовтня в приміщенні Житомирської обласної філармонії імені С. Ріхтера відбувся Міжнародний фестиваль польської культури «Веселка Полісся».  Захід пройшов у рамках  відзначення ІХ Днів польської культури. Організаторами  фестивалю виступили Житомирська обласна спілка поляків України.
 
Серед запрошених: представники влади, Сенату та Дипломатичного Корпусу Республіки Польщі, делегації з партнерських міст Плоцьк та Битом (Республіка Польща), голови польських громадських організацій і представники національних меншин Житомирщини.
Фестиваль відвідали делегації з США, Ізраїлю, а також міст України:  Києва, Львова,  Вінниці, Хмельницького, Коростишева, Бердичева, Романова та ін.
 
Святковий концерт глядачам дарували гості фестивалю "Веселка Полісся"  Дженнівер Глієр (США),  ансамбль пісні і танцю "Шльонськ"(Польща), а також колективи Житомирщини, такі, як: «Дзвонечки», "Короліски", "Кольорові пташки", "Лілея"  та багато інших.
 
Фестиваль "Веселка Полісся" був започаткований у  1991 році за ініціативи житомирського поета, журналіста й громадського діяча Валентина Грабовського та першого голови спілки поляків України Станіслава Шалацького. І це вже 22-й  фестиваль, на якому кращі мистецькі колективи збираються в Житомирі, аби продовжувати й розвивати  культурні традиції польської громади.
 
Культурно-мистецькі заходи з нагоди ІХ Днів польської культури  пройшли  13 -16 жовтня 2016 року. Житомир відвідали  делегації з міст побратимів Плоцьк та Битом (Республіка Польща).


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare