Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 12
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82641
Прогноз погоди
Діти Житомира привітали військових з Днем захисника України
13 жовтня 2016 року 17:36
"Діти міста – захисникам України!" - під таким гаслом напередодні Дня захисника України 11 та 13 жовтня відбулися урочистості для особового складу  95 окремої  десантно-штурмової бригади та колективу Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова.
 
Концертна програма, підготовлена  учнями та викладачами музичної школи №5, перемежована пісенними та інструментальними композиціями, подарувала усім присутнім хвилини святкового настрою.
 
До урочистостей долучилися і самі десантники. Зворушливою була пісня у їх виконанні, присвячена пам’яті загиблих Героїв у зоні АТО.
 
Директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко і заступник начальника управління культури Наталія Марчук передали керівникам установ вітальні адреси від Житомирського міського голови С.І.Сухомлина та висловили найщиріші побажання усім захисникам. Ольга Юрченко передала подарунки від дітей міста – листівки, виготовлені ними власноруч.
 
Наша вдячність воїнам-захисникам України - безмежна.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.