Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515276
Прогноз погоди
Проведення нової тролейбусної лінії по району Малікова не зашкодить житловим будинкам
10 жовтня 2016 року 10:55

Мешканці вулиці Ново-північної, які переживають за власні помешкання через проведення нової тролейбусної лінії, днями під час виїзної наради поспілкувалися з заступником міського голови Дмитром Ткачуком, працівниками Житомирського трамвайно-тролейбусного управління та депутатами міської ради.

Жителі району Малікова стурбовані встановленням опор та опорних конструкцій для проведення повітряної контактної мережі, що буде забезпечувати електропостачання тролейбусів. Представники міської влади пояснювали мешканцям, що всі роботи проводяться відповідно до технічних норм та розроблених проектів, що пройшли всі необхідні комісії та експертизи.

«Основним зауваженням людей було те, що їх будинки не витримають руху важкої техніки. Ці переживання є даремними, адже по вулиці Ново-північній взагалі тролейбус йти не буде. Дана зустріч відбулась для того, щоб безпосередньо на місці за участі фахівців роз’яснити мешканцям всі важливі деталі цього проекту», – пояснює заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Після проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями району був складений план дій по усуненню всіх зауважень, що надійшли від жителів вулиці Ново-північної.

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare