Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590138
Прогноз погоди
У Житомирській міській раді обговорили проблеми усиновлення дітей
29 вересня 2016 року 15:10
У міській раді 29 вересня відбувся Круглий стіл, приурочений Дню усиновлення. Головною метою заходу були підтримка та розвиток форм сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, обмін досвідом виховання у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

 

До обговорення проблем долучилися керівники служб, які займаються проблемами дітей та сімей, які потребують сторонньої допомоги міської ради, представники від прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та сімей усиновителів.

 

«Взяти дитину з притулку та виховати її – це справжній патріотизм», – пояснює Світлана Прохорчук, матір прийомної сім’ї.

 

Служба у справах дітей інформує, що в місті Житомирі зараз проживає 128 усиновлених дітей віком до 18 років, які виховуються у 121 родині. Крім того, на даний момент на обліку служби перебуває 16 подружніх пар, які бажають всиновити дитину.

 

У 2016 році в Житомирі було усиновлено 14 дітей, які виховуються в державних дитячих закладах. Саме у Житомирі відбувається найбільше усиновлень в області.

 

На обліку служби у справах дітей перебуває 344 дитини, які мають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, з яких лише 47 перебувають в державних дитячих закладах, 297 дітей виховується в сімейних формах виховання, а саме 250 дітей живе в сім’ях опікунів та піклувальників, більшість з яких є близькими родичами цих дітей, 47 дітей влаштовано до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

 

Впродовж року в місті функціонують 5 дитячих будинків сімейного типу (в них 38 вихованців) та 13 прийомних сімей (в них 20 прийомних дітей).

 

Загалом, усиновлення є найкращою формою влаштування дитини, яка втратила власну родину, адже у такому випадку дитина приходить в сім’ю на правах рідної дочки чи сина.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare