Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403141
Прогноз погоди
У Житомирі відзначили кращих працівників освіти
29 вересня 2016 року 10:25
До Дня працівників освіти 28 вересня були відзначені кращі освітяни міста.
 
Привітав із професійним святом та нагородив почесними відзнаками представників освітньої галузі міста міський голова Сергій Сухомлин:
 
«Я хочу привітати Вас з професійним святом. Подякувати за вашу працю та те тепло, яке ви даруєте нашим дітям. Для наших дітей ви другі батьки і те виховання яке ви їм даєте впливає на їх майбутнє життя. Ми можемо багато часу та коштів виділяти на ремонти шкіл і ми це будемо робити. В цьому році ми забезпечили комп’ютерні класи в наступному році це будуть інтерактивні класи. Зараз розглядається проект Європейського інвестиційного банку на комплексну термомодернізацію всіх шкіл та дитячих садочків міста Житомира. Можна багато коштів вкладати в облаштування та модернізацію, але все це буде мертвим без вчителів».
 
Для присутніх в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера було організовано святковий концерт за участі творчих колективів міста.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове