Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399042
Прогноз погоди
У Житомирі вдруге пройшов фестиваль «Свято українського коня»
27 вересня 2016 року 11:33

Сотні житомирян 24 вересня зібрались на території Житомирського національного агроекологічного університету, щоб взяти участь у благодійному фестивалі«Свято українського коня».

 

Захід на Житомирщині проходить вже вдруге і цьогоріч організатори – громадської організації «Берегиня Полісся», Житомирського обласного благодійного фонду «Берегиня Полісся» – доклали максимум зусиль для того, щоб дійство було цікавим і дорослим, і дітям.

 

Організатори Ольга Маньковська та Олеся Марчук під час виступів наголосили на тому, що фестиваль започатковано для поширення національно-патріотичного виховання суспільства, популяризації здорового способу життя, підтримки реабілітації хворих дітей за допомогою іпотерапії і анімалотерапії.

 

Програма фестивалю була досить різноманітна. Розпочався захід із презентації оздоровчої верхової їзди та виступу діточок з особливими потребами на конях. Присутніх вразили показові виступи вершників з різними трюками, модний показ-дефіле моделей на конях та козацькі лучники. 

 

Усі бажаючі могли взяти участь у вікторині та конкурсах. Для діток працювали тематичні майстер-класи та функціонував ярмарок з різними виробами декоративно-прикладного мистецтва. 

 

Захід мав також благодійну мету — під час дійства провели лотерею, всі кошти від якої передадуть на лікування іпотерапією хворих діток.

 

Фестиваль відбувся за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирської міської ради, Головного управління поліції в Житомирській області.

 

Завершенням фестивалю «Свято українського коня» стала концертна програма за участю житомирських виконавців та артистів.

 

Інформація та фото з сайту Житомирської ОДАВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове