Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403135
Прогноз погоди
В Житомирі стартувала «Майстерня міста»
23 вересня 2016 року 17:02
«Майстерня міста» – це платформа, де житомиряни мають змогу обговорити як розвивати Житомир. Впродовж трьох днів, з 23 по 25 вересня, біля кінотеатру «Жовтень» буде діяти два павільйони. На житомирян чекають різноманітні майстер класи, тренінги, презентації та квести.
 
Захід відбувається в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації.
 
«Хочу подякувати нашим іноземним партнерам за сприяння та допомогу у реалізації цього проекту. Сподіваюсь, що цей проект стане містком між владою та громадою міста. Я сподіваюсь, що житомиряни не на слову, а на ділі долучаться до вирішення проблем міста», – зазначив перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький.
 
«Житомир одне з чотирьох міст, що беруть участь у проекті «Інтегрований розвиток міст України». «Майстерня міста» – це лише початок залучення громадян до загального процесу над яким ми працюємо. Те, що ми робимо сьогодні є надзвичайно важливим для нас, для уряду Швейцарі, Німеччини та безпосередньо для громади Житомира. Найважливішим аспектом є залучення громадян, для того щоб створити громадський простір, який стане платформою де житомиряни зможуть висловлювати свої ідеї. Також важливим є те, що ми даємо можливість містам та їх жителям самостійно вирішувати як розвиватися так як рухатися далі», – розповідає керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт.
 
«Майстерня міста» розпочалась з презентації проекту Бюджету участі.
 
Детальніше ознайомитися з програмою «Майстерні міста» можна також в розділі «Інтегрований розвиток міста»


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове