Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403156
Прогноз погоди
У Житомирі відзнаку «За заслуги перед містом» отримав тренер-викладач з баскетболу Георгій Демб
23 вересня 2016 року 16:21
Житомирська міська рада нагородила відзнакою «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня Георгія Демба – тренера-викладача з баскетболу, який має 60-річний стаж.
 
Георгій Демб зробив вагомий вклад у виховання підростаючого покоління, все своє життя пропрацював в Житомирській спортивній школі №1, є єдиним в Україні Заслуженим тренером і Заслуженим арбітром з баскетболу.
 
Відзнаку Георгію Дембу вручив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, який пообіцяв працювати над розвитком баскетболу в місті.
 
«В цьому році на сесії міської ради, яка буде проходити в жовтні місяці, виноситься питання про створення дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся». Прийнято рішення обласною радою про передачу спортивної школи та стадіону «Спартак» на баланс міста, тому починаємо з футболу і в майбутньому перейдемо до баскетболу та інших ігрових видів спорту. На наступний рік ми закладаємо досить важливий проект по розвитку спортивної інфраструктури вздовж річки Тетерів. Ми маємо унікальну можливість у місті використовувати природні ландшафти для розвитку активних видів спорту. Там буде розміщена досить велика кількість спортивних об’єктів і ми розглядаємо як один з об’єктів великий спортивний центр, який буде об’єднувати в собі зали для ігрових видів спорту. Тому ми працюємо над тим, що найближчі роки з’явиться спортивна школа й з баскетболу», – розповідає міський голова Сергій Сухомлин.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове