Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399051
Прогноз погоди
На базі ТТУ хочуть збирати китайські електробуси
22 вересня 2016 року 14:07
Керівництво житомирського Трамвайно-тролейбусного управління активно залучає молодь на підприємство.
 
Студенти Житомирського національного агроекологічного університету  ознайомилися з роботою ТТУ та зустрілися з міським головою Сергієм Сухомлиним та керівництвом підприємства.
 
«ТТУ потребує омолодження», - почав розмову директор підприємства Андрій Нечуйвітер. «Навчаючись у своєму ВУЗі ви зможете отримати колосальний досвід та стаж роботи на одному з найбільших підприємств нашого міста. Цей досвід для молодої людини зайвим не буде, як і зарплата яку ви офіційно отримуватимете».
 
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин наголосив на тому, що у планах міської влади великі амбіції по реформуванню ТТУ та його модернізації.
 
«Житомирське ТТУ одне з найстаріших в Україні. Це підприємство має велику історію і відіграло значну роль у розвитку нашого міста. Ми маємо амбітні плани по розвитку електротранспорту у Житомирі. Зараз ми ведемо переговори з нашими китайськими партнерами по можливій вузловій зборці електробусів, які працюють на батареях. Кожен з вас може долучитися до цього процесу та отримати унікальні навики», - сказав міський голова.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове