Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579685
Прогноз погоди
На Михайлівській продовжується плановий капітальний ремонт
21 вересня 2016 року 16:08
Після зняття асфальтного покриття на пішохідній Михайлівській, вулицю почали вирівнювати щебенем та відсівом для подальшого укладання гранітної плитки.
 
На Михайлівській працює важка техніка. Вулицю відгородили з боків Великої Бердичівської, частини Лятошинського по провулок Скорульського.
Підрядник, який проводить ремонтні роботи запевняє, що невдовзі буде готовий до укладки плитки.
 
«Зараз потрібно підвести мережі для майбутнього фонтану, який буде прикрашати Михайлівську біля малої сцени. Також ми вирішуємо питання підведення електроживлення для освітлення дерев та майбутньої ілюмінації», - розповідають на будмайданчику.
 
У свою чергу Житомирській міській голова Сергій Сухомлин повідомив, що особисто контролюватиме хід ремонтних робіт.
 
«Ми плануємо закінчити пішохідну Михайлівську до кінця року. Нещодавно я особисто інспектував, як проходить капітальний ремонт. Всі терміни будуть дотримані. Якість робіт також», - сказав Сергій Сухомлин.
 
Нагадаємо, що на капітальний ремонт Михайлівської передбачалось витратити 17 мільйонів гривень. У мерії обіцяють, що у процесі виконання робіт сума може зменшитися до 15 мільйонів гривень.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare