Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399042
Прогноз погоди
В Житомирі презентували виставку «Житомирська палітра»
16 вересня 2016 року 15:53
В Домі української культури представили результат першого Міжрегіонального Пленеру «Житомирська палітра». Виставка в Домі української культури буде діяти впродовж місяця.
 
Пленер «Житомирська палітра» відбувався у місті з 1 по 14 серпня. Два тижні 25 митців із десяти регіонів України писали міські краєвиди, визначні історичні місця та мальовничі околиці Житомира. За результатами голосування комісії були відібрані два твори кожного автора, які залишилися у власності міської ради.
 
На презентації художньої виставки був присутній заступник міського голови Матвій Хренов:
 
«В першу чергу хочу подякувати організаторам за цей захід. Ми дякуємо художникам, які можуть не тільки самі побачити,а й показати інший погляд на наше місто. Про деякі місця ми забули, а деякі можемо відкрити з іншого боку. Думаю багатьом житомирянам, буде цікаво після цих картин віднайти ці місця і ще раз на них подивитися, але вже трохи по іншому» - зазначив посадовець.
 
Наталія Марчук розповіла, що з виставкою планують зробити далі.
 
«Ми плануємо зробити виставку мандруючою. Потім ми перевеземо її в міську раду, обласну наукову бібліотеку, краєзнавчий музей. Також ми плануємо звернутись до підприємств, установ та організацій, вищих навчальних закладів, щоб впродовж року розміщати ці роботи у них», – розповіла заступник начальника управління культури Житомирської міської ради Наталія Марчук.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове