Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403151
Прогноз погоди
Міська влада закликає житомирян забезпечити 2-добовий запас води
13 вересня 2016 року 16:25
У зв’язку з виконанням аварійно-технічних робіт на об’єктах і мережах водопостачання  комунальним підприємством «Житомирводоканал» з 14.00 години 16 вересня і до 16.00 години 18 вересня 2016 року у Житомирі буде відсутнє водопостачання. Міська влада звертається до житомирян з проханням подбати про 2-добовий запас води.
 
Задля того, щоб населення міста забезпечело себе питною водою на період відключення централізованого водопостачання та з метою уникнення непередбачуваних ситуацій 13 вересня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
 
В результаті зустрічі структурним підрозділам міської ради доручено надати до управління з питань НС та ЦЗН міської ради перелік підвідомчих об'єктів, які потребують забезпечення водою на період проведення робіт, їх добову потребу в питній воді та можливості по створенню і утриманню її запасу з визначенням адрес, прізвищ та телефонів відповідальних осіб. Крім того, прийнято рішення зобов’язати керівників підпорядкованих установ та підприємств забезпечити завчасне створення 2-добового запасу води та перевірити наявність ємностей, тари, тощо, які можуть бути заповнені водою. Також під час наради доручено опрацювати питання щодо забезпечення водою людей з обмеженими можливостями та малозабезпечених верств населення.
 
Начальнику Житомирського міського відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській доручено опрацювати питання заправки пожежних машин з пожежних водойм та водних об’єктів міста, а також спільно з управлінням Державної служби України в Житомирській області узгодити питання щодо необхідності забезпечення водою обладнання штучної нирки в обласні лікарні на період централізованого відключення водопостачання міста.
 
До співпраці міська влада залучатиме і керівників приватних підприємств  і звернеться з проханням підготувати та бути в готовності виділити на договірних умовах автотранспорт для підвезення питної води споживачам міста з 9.00 до 20.00 години 17 вересня та з 9.00 до 18.00 години 18 вересня 2016 року.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове