Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546087
Прогноз погоди
Майстерня міста: тренінги, майстер-класи, презентації та квести
13 вересня 2016 року 14:29
Центр Житомира 23-25 вересня перетвориться на «Майстерню міста». На майданчику біля кінотеатру «Жовтень» працюватимуть 2 павільйони, у яких громадські організації, влада та громада дискутуватимуть, навчатимуться та обговорюватимуть як розвивати Житомир.
 
До участі у «Майстерні міста» були запрошені представники громадських організацій, митці, ремісники, студенти, волонтери та активні жителі Житомира, які зацікавлені у розвитку рідного міста та спільному вирішенні проблем громади. Вже сформована насичена програма. 
В рамках «Майстерні міста», окрім тренінгів, презентацій та майстер-класів, проводитимуться кілька триденних досліджень.
 
«Хотілося б запросити житомирян до триденного дослідження, що буде відбуватися на майданчику «Майстерні міста». Перше з них – це «Ідентифікація районів міста», де кожен житомирянин зможе позначити на карті райони та мікрорайони Житомира та зазначити, які проблеми вони бачать в цих районах. Ще одне дослідження, яке буде відбуватися протягом трьох днів – це «Карта щасливих моментів Житомира», що допоможе визначити ідентифікатори міста в плані позитиву. Також планується створення карти мрії житомирської сім’ї. Всі ці напрацювання в подальшому будуть передані до міської ради», – розповіла керівник проектного офісу GIZ в Житомирі Марія Байда.
 
«Ми рухаємось в тому напрямку, щоб зрозуміти ті проблеми людей, які ми не бачимо на поверхні. Ми хочемо почути протягом цих трьох днів різні думки різних верств населення та намалювати не тільки карту проблем, а й карту щасливих місць, намагаючись балансувати між проблемами та ідеями, як розвивати місто», – зазначив начальник департаменту економічного розвитку Микола Костриця.
 
Для участі у проекті необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням до 22.09.2016 включно.
 
Захід відбудеться в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації.
 
Детальніше ознайомитися з програмою «Майстерні міста» можна на фото, а також в розділі «Інтегрований розвиток міста»
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare