Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5545
візитів всього: 476708
Прогноз погоди
Відкриті міською владою пункти допомоги людям без визначеного місця проживання у ці січневі морози стали для них порятунком.
27 січня 2010 року 10:47
Відкриті міською владою пункти допомоги людям без певного місця проживання у ці січневі морози стали для них порятунком.

Уже другий рік в в рамках соціальних програм, здійснюванх під патронатом міського голови В.Т.Шелудченко, у місті діють пункти допомоги для людей без певного місця проживання. У ці січневі морози вони для багатьох з них стали справжнім порятунком. За адресою вул.В.Бердичівська, 113 діє пункт надання допомоги безпритульним. Тут завжди можна отримати безкоштовний гарячий обід, теплий одяг та ночівлю. На даний момент у пункті допомоги вже знаходять порятунок люди без визначеного місця проживання. Городяни допомагають тим, що передають теплі речі, консервацію знедоленим.
Міська рада звертається до житомирян з проханням напрявляти у створені пункти допомоги тих, хто сьогодні бідує і не має притулку.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare