Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403139
Прогноз погоди
Для житомирських школярів продзвенів перший дзвоник
1 вересня 2016 року 12:33
Традиційно з цієї нагоди в усіх школах міста відбулися урочисті святкові лінійки. Цього року в Житомирі вперше за парти сядуть 2700 першокласників.
 
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин відвідав свято першого дзвоника в гімназії № 3. Саме в цій гімназії на початку літа обвалився один з навчальних корпусів.
 
«Коли я обирав, яку школу відвідати першого вересня, я не міг не поїхати до гімназії № 3. Я хочу запевнити перш за все вчителів та батьків, що наступного першого вересня на лінійці ми будемо зустрічати перші класи біля оновленого корпусу гімназії № 3», – розповідає міський голова Сергій Сухомлин.
 
Вже 6 вересня, на позачергову сесію, буде винесено питання фінансування будівництва нового корпусу гімназії № 3, для того, щоб вчасно виконати ремонтні роботи та вже наступного першого вересня відкрити новий навчальний корпус. Оновлений заклад міститиме більшу кількість навчальних аудиторій та нову актову залу.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове