Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 545984
Прогноз погоди
В Житомирі перевірили готовність дитсадків та центрів творчості до початку нового навчального року
31 серпня 2016 року 18:27
 
Напередодні початку навчального року міський голова разом із заступником та представниками управління освіти перевірили садочки та центри творчості, в яких коштом міського бюджету був проведений капітальний ремонт та відремонтували харчоблоки. У рамках перевірки були проінспектовані міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді та центр розвитку дитини № 55.
 
В центрі творчості був здійснений капітальний ремонт, адже приміщення було побудоване, за архівною довідкою, у 1917 році. На відновлення центру творчості було виділено 1,4 мільйонів гривень.
 
«Приміщення знаходилось в аварійному стані. Були виконані роботи з підсилення фундаменту, заміни дерев’яних конструкцій та покрівлі, виконані внутрішні роботи, заміна системи опалення і заміна системи освітлення на світлодіодну», – розповідає директор міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Володимир Васьківський.
 
У Житомирському центрі розвитку дитини № 55 міський голова разом із заступником та представниками управління освіти оглянули харчоблок, пральню і навчальні групи.
«Досить велику увагу ми приділили харчовим блокам, адже перш за все це здоров’я дітей. Пріоритетними є капітальні ремонти та термомодернізація. Садочки мають перетворитися в ті місця де діти будуть розвиватися. Необхідно буде більше приділити уваги дитячим майданчикам, спортивним майданчикам, щоб діти більше часу проводили на свіжому повітрі – це вже наступний етап до якого необхідно рухатись», – розповідає міський голова Сергій Сухомлин.
«Ми разом з управлінням освіти розробляємо плани на 2017 рік, і одним із пріоритетних напрямків розвитку освіти буде забезпечення розвиваючого середовища для садочків та молодших класів. Ми плануємо закупити обладнання – іграшки з елементами розвитку і різні системи розвитку. Це все звичайно коштує грошей, але воно все дасть результат в майбутньому для розвитку міста», – додає заступник міського голови Матвій Хренов.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare