Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 5312
візитів всього: 232911
Прогноз погоди
Заступник міського голови Матвій Хренов подарував клубу «Хоробрі серця» намет та спальні мішки
19 серпня 2016 року 15:53
Спортивно-патріотичний клуб "Хоробрі серця" запрацював у Житомирі в лютому цього року. Метою організаторів було згуртувати дітей, які хочуть вести активне та цікаве життя, та виховати з них справжніх патріотів своєї країни. На даний час в клубі в клубі «Хоробрі серця» є близько 100 дітей різного віку від 7 до 18.
 
Днями заступник міського голови Матвій Хренов передав клубу спортивно-туристичне спорядження – спальні мішки та намет, придбані за кошти управління сім’ї, молоді, спорту.
 
«Ми постійно організовуємо спортивні вишколи для дітей, які є членами нашого клубу, та для інших активних, молодих патріотів України. Такі вишколи ми проводимо на полігоні 95-ї аеромобільної бригади, в Денишах ми проводимо військово-гірську підготовку. Ми дуже вдячні за те, що у міської ради є можливість хоч якось нам допомогти», – розповів співкерівник «Спортивно-патріотичного клубу «Хоробрі серця» ім. Героїв АТО» Володимир Вівчаренко.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове