Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451193
Прогноз погоди
В Житомирі презентували сучасні цифрові лабораторії для кабінетів природничих наук
19 серпня 2016 року 12:40
Сучасні переносні цифрові лабораторії для кабінетів фізики, хімії та біології почнуть з’являтися в школах міста вже з наступного року.
 
Викладачам природничих наук житомирських шкіл продемонстрували цифрові лабораторії ТМ «Einstein». Пристрій об’єднує в собі сучасні технології з інтерактивним мультимедійним контентом. Навчальна платформа дає учням та вчителям більше часу для проведення практичних занять в лабораторії. Головною перевагою обладнання є можливість об’єднати реєстрацію даних, контент, практичні заняття та мультимедійну інтерактивність в одному пристрої.
 
На презентації також були присутні міський голова Сергій Сухомлин, заступник міського голови Матвій Хренов та начальник управління освіти Валентин Арендарчук.
 
«Ми маємо здійснити перехід на якісний рівень навчання наших дітей. Без нового підходу до системи освіти та освітніх програм нічого не зміниться. Нам необхідно в першу чергу займатися освітою наших дітей, щоб в майбутньому вони стали конкуренто спроможними», – зазначає міський голова Сергій Сухомлин.
 
В наступному році з міського бюджету будуть виділені кошти для закупівлі цифрових лабораторій.
 
«Ми плануємо на наступний рік закласти кошти на закупівлю обладнання, воно досить дороге і обіцяти кожній школі забезпечити клас ми не можемо. На перший рік виділимо кошти на облаштування близько семи кабінетів в школах міста. Для того, щоб обрати навчальний заклад, який отримає обладнання буде проведений конкурс. Нове обладнання отримують ті школи, які сформують найкращі заявки. Другим критерієм буде рівень ЗНО, третім – матеріально-технічне забезпечення самої школи», – розповідає заступник міського голови Матвій Хренов.
 
Незалежно від того, яка школа отримає це обладнання, воно буде доступним для учнів всіх шкіл міста. На базі шкіл, які отримають обладнання, будуть створені міжшкільні факультети, щоб діти, з шкіл в яких немає цього обладнання, могли прийти, подивитися, попрацювати з ним.
 
Переносні цифрові лабораторії змінюють викладання природничих наук у всьому світі. Це обладнання, що перетворює будь-який комп’ютер в наукову станцію. За допомогою переносної цифрової лабораторії учні зможуть застосовувати на практиці теоретично набуті знання з хімії, фізики та біології шляхом здійснення вимірів та досліджень, як у справжній лабораторії. Це дасть змогу кожному учневі самостійно приймати участь в експериментах під час уроку.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden