Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 5621
візитів всього: 576753
Прогноз погоди
У Житомирі напередодні Дня незалежності відбувся Вечір патріотичної пісні «Україна моя незалежна»
18 серпня 2016 року 15:12
В приміщенні Дому української культури відбувся вечір патріотичної пісні «Україна моя незалежна», присвячений 25-й річниці незалежності України. Організатором заходу виступило Житомирське обласне відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів.
 
У заході взяли участь ветеранські колективи «Журавка», «Чиста криниця», «Козацька берегиня» та молода талановита бандуристка Ірена Марченко. Власними творчими доробками поділились житомирські поети та письменники.
 
«Ми сподіваємось, що таке відкриття в «Українському домі» стане початком теплих зустрічей, які дадуть змогу спілкуватися між собою однодумцям», – розповідає голова обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Любов Петренко.
 
Долучилися до заходу депутати Житомирської міської ради Олександр Рибак та Геннадій Махорін.
 
Також на вечорі патріотичної пісні були присутні гості з Франції, які були вражені колоритом української культури.
 
«Мені подобається Україна тому що, тут так само як і у Франції люди люблять свою культуру та поважають свої народні традиції. В період коли Україна хоче повернути свою незалежність та бореться за неї, такі заходи – це вірний шлях», – ділиться своїми враженнями мадам Ніколь.
 
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare