Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 542618
Прогноз погоди
В Житомирі завершився перший Міжрегіональний Пленер «Житомирська палітра»
15 серпня 2016 року 11:26
Пленер «Житомирська палітра» відбувався у місті з 1 по 14 серпня. Впродовж двох тижнів 25 митців із десяти регіонів України писали міські краєвиди, визначні історичні місця та мальовничі околиці Житомира.
 
«Я дуже задоволена, що потрапила саме на цей пленер. Я раніше ніколи не була в Житомирі. Це місто мені дуже сподобалося своєю архітектурою, особливо красою церков та костелів. Я чомусь обрала для себе писати саме цю – сакральну архітектуру. Також я задоволена, що коли я сюди приїхала, то побачила тут художників, яких вже знаю та з якими вже встигла стати друзями», – розповідає художниця із Кам’янця-Подільського Анна Сушарник.
 
Близько 170 творів учасників Пленеру були представлені в літньому театрі «Ракушка». Житомиряни мали змогу відвідати виставку та поглянути на Житомир очима митців.
 
За результатами голосування комісії були відібрані два твори кожного автора, які залишилися у власності міської ради.
 
«Ми обрали роботи з різноманітними пейзажами, з різноманітними пам’ятками історії, архітектури нашого міста, щоб це насправді була достойна колекція. Загалом 52 роботи, які в подальшому ми оформимо в рами і перша виставка цих робіт буде до Дня міста презентована у приміщенні Дому української культури», – розповіла заступник начальника управління культури Житомирської міської ради Наталія Марчук.
 
Організатором Пленеру виступили управління культури Житомирської міської ради, Житомирська обласна організація Національної Спілки художників України, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare