Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5351
візитів всього: 281381
Прогноз погоди
Відбулося засідання адміністративної комісії міської ради
22 січня 2010 року 15:03
Відбулося засідання адміністративної комісії міської ради

22 січня 2010 р. відбулося засідання адміністративної комісії за участю міського голови та заступників. На ньому міським головою було дано доручення забезпечити приведення в належний стан підходів та під’їздів до житлових будинків, об’єктів комунальної власності, зупинок громадського транспорту, проїжджих частин вулиць та тротуарів від завалів снігу та льоду, посипання пісчано-сольовою сумішшю, очищення дахів від снігу та льодових бурульок.
Також утворено додаткові групи по перевірці стану вивезення снігу в місті із спеціалістів КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира», представників муніципальної міліції. Групи одержали завдання відповідно до складеного графіку у рейдовому режимі здійснювати перевірку виконання доручення по забезпеченню прибирання території та реагуванню на виявлення негативного ставлення до справи.
Посилена увага до виконання рішення 36 сесії 5 скликання № 1123 від 23.12. 2009 року «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі» викликана тим, що близько 70 % прилеглих до будинків територій та тротуарів закріплені і прибираються суб’єктами приватної власності, а не комунальними підприємствами. Зокрема, магазинами, кафе, банками й іншими установами. Як встановлено перевірками, у більшості випадків прибирання взагалі відсутнє або здійснюється рідко і неякісно.
На разі готується рішення міськвиконкому по заключенню угод між комунальними службами та організаціями з метою забезпечення належного і вчасного прибирання прилеглих до них територій.


Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове