Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5403
візитів всього: 357722
Прогноз погоди
В Житомирі продовжують боротися з несанкціонованою торгівлею
9 серпня 2016 року 17:25
Спеціалісти КП «Інспекція з благоустрою» разом з правоохоронними органами здійснила рейд по місцям несанкціонованої торгівлі.
 
Відповідно до рішення виконавчого комітету житомирської міської ради «Про організацію сезонної торгівлі в місті Житомирі» передбачено, в разі самовільного встановлення об’єктів сезонної торгівлі чи іншого торгівельного обладнання, що розміщене, підлягає негайному демонтажу.
 
Особливу увагу правоохоронних органів та спеціалістів «Інспекції з благоустрою» привернула торгівля, яка здійснювалась з неметів політичної партії. В двох місцях одночасно за адресами вул. Лесі Українки та майдан Згоди було проведено заходи по усуненню незаконної торгівлі.
 
«Особи здійснюють торгівельну діяльність під прикриттям наметів політичної партії, попередньо працівниками правоохоронних органів було виконано процедури, що підтверджують здійснення торгівельної діяльності. Працівниками інспекції з благоустрою було проведено роботи по демонтажу торгівельного обладнання, лотків та ваг. Далі працівники правоохоронних органів складатимуть відповідні протоколи згідно чинного законодавства», – розповідає начальник «Інспекції з благоустрою» Юрій Юзвінський.
 
По те, що ведеться торгівля з політичних наметів КП «Інспекцію з благоустрою» повідомили небайдужі житомиряни, дзвінки надходили як до інспекції так і до міської «гарячої лінії». Такі намети були помічені у різних частинах міста.
 
Окрім цього, спеціалісти КП «Інспекція з благоустрою», в рамках рейду, здійснили вилучення торгового приладдя й в інших осіб, які займалися сезонною торгівлею на вулицях міста, а саме на вул. Проспект Миру 2/4, Шевченка, 12 та на перехресті вул. Бердеівської й вул. Івана Франка.
 
Рейди по очищенню центра міста від стихійної торгівлі будуть проводитися й надалі, поки вулиці міста не виглядатимуть належним чином.
 
Постійний контроль за несанкціонованою торгівлею здійснюють представники Національної поліції, патрульної поліції та інспектори з КП «Інспекція з благоустрою».


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове