Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590181
Прогноз погоди
Церемонія нагородження проекту "Гордість міста" відбудеться на майдані Соборному
9 серпня 2016 року 15:24
Вже кілька років поспіль, на передодні відзначення чергової річниці дня заснування міста Житомира, міська влада міста відзначає та нагороджує кращих із кращих з різних сфер діяльності в рамках проведення щорічного загальноміського конкурсу-рейтингу  здобутків та популярності «Гордість міста». Таким чином, житомиряни дізнаються про видатних сучасників рідного міста, які достойні відзнаки та поваги від житомирян, а житомиряни розуміють, що нам є ким пишатися і на кого рівнятися. На цю довгоочікувану, вже традиційну, подію житомиряни чекають рік і воно того варте, адже кожна церемонія нагородження відкриває нам імена людей, які своїми досягненнями у певній сфері роблять Житомир кращим, а його історію – багатшою.
 
Цьогоріч, зважаючи на останні тяжкі події, що склалися на Сході нашої держави, комісія по нагородженню міської ради вирішила виділити всього чотири номінації проекту «Гордість міста»: «Герой АТО», «Найвідданіший волонтер», «Лікар – герой»  та «Кращий представник громадських організацій (благодійних фондів)», що брали активну участь у спільній боротьбі з ворогом. Представники кожної номінації, згідно з Положенням даного конкурсу-рейтингу, мають бути житомирянами.
 
Зазвичай, церемонія нагородження відбувалася на сцені Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім.І.Кочерги, цього ж року дійство відбудеться 3 вересня на майдані Соборному.
 
Управління культури Житомирськкої міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare