Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 513037
Прогноз погоди
Родини загиблих учасників АТО звільнені від сплати за газо- та електропостачання
9 серпня 2016 року 11:55
Відповідне рішення (№266) ухвалено під час сесії міської ради 21 липня.
 
У лютому цього року міська рада затвердила Положення (рішення №76), згідно з яким сім’ям загиблих надавалося право на отримання пільг за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води, вивезення твердих побутових відходів.
 
Вже під час липневої сесії депутати додали до  вищезгаданого переліку пільги на газо- та електропостачання. Відтак 40 родин загиблих учасників АТО, які зареєстровані та проживають в м. Житомирі, до кінця поточного року можуть не сплачувати за користування газом та світлом в межах соціальних норм. Списки пільговиків погодили на відповідній комісії 9 серпня.
 
Цій категорії людей надається пільга на сплату за всі вищезазначені послуги за рахунок держбюджету в розмірі 50%. А місто відтепер компенсує решту 50%. Кошти на це у сумі 500 тис грн. передбачені у міському бюджеті.
 
Якщо члени сім’ї загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції зареєстровані за різними адресами, пільга може бути нарахована лише на одне житлове приміщення на вибір заявника.
 
За словами директора департаменту праці та соціального захисту населення Вікторії Краснопір, наступного року кошти на забезпечення пільг теж закладатимуть в бюджеті.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare