Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579685
Прогноз погоди
Представники німецького посольства в Україні відвідали Міський центр обліку бездомних осіб
8 серпня 2016 року 16:14
Делегація з Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні у складі 9 представників на вихідних відвідала Міський центр обліку бездомних осіб.  
 
«Два роки тому ми написали проект «Створення санпропускника для бездомних осіб у м. Житомир» та виграли німецький грант на його реалізацію. Весною німецька сторона приїжджала до Житомира, аби перевірити якість виконаних робіт. Їм сподобалось, як ми попрацювали над втіленням проекту та обладнали санпропускник. Центр навіть отримав відзнаку. Нещодавно представники посольства виявили бажання в приватному порядку ще раз відвідати наш заклад», – зазначив голова громадської організації «Милосердя» Владислав Паламарчук.
 
Владислав Паламарчук розповів, що ремонт в приміщенні, яке отримали в оренду у 2014 році, проводять власними силами безпритульні – підопічні центру. Одне з найбільших досягнень у цьому питанні – автономне водопостачання та каналізація. Значну допомогу матеріалами надають благодійники, серед яких і депутати Житомирської міської ради. Крім того, найближчими днями завдяки підтримці депутата обласної ради у приміщенні буде замінено 24 вікна на енергозберігаючі.
 
На сьогодні у Центрі обліку бездомних осіб діють кілька напрямків – соціальне патрулювання, нічліжне відділення, відділення реінтеграції та соціальний гуртожиток. Також проведено ремонт у актовій залі, де в майбутньому будуть проводитися тренінги, лекції, кіноклуб, уроки комп’ютерної грамотності.
 
Директор департаменту праці та соціального захисту населення Вікторія Краснопір також повідомила, що для підопічних Центру провели вже 3 святкові заходи: свята Різдва, Великодня та Дня весни для безпритульних жінок. Під час свят безхатченкам було подаровано набори засобів особистої гігієни, придбаних за кошти міського бюджету.
 
Голова громадської організації "Милосердя" Владислав Паламарчук поділився, що вже найближчим часом формат центру змінять і дещо розширять його функції.
 
«Це буде заклад соціальної допомоги для осіб, що потрапили в складні життєві обставини. Робота не буде обмежуватися лише безхатченками. Фахівці центру працюватимуть  і з жінками, що постраждали від насилля в сім’ї, переселенцями та молодими людьми з числа дітей-сиріт, яким більше 18 років», – розповів Владислав Паламарчук.
 
Також у планах голови громадської організації "Милосердя" змінити зонування приміщення, облаштувати їдальню, кухню та кімнати для мам з дітьми.
 
«Незабаром буде оголошено конкурс на отримання коштів з міського бюджету для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб. Організації, які здійснюють дану діяльність, мають базу та позитивні напрацювання, зможуть подавати заявки на надання такої соціальної послуги та отримувати фінансову підтримку, що дозволить покращити рівень роботи з безпритульними», – зазначила Вікторія Краснопір.
 
Дізнавшись про плани Центру, Перший секретар Посольства Федеративної Республіки Німеччина пан Отто зазначив, що допоможе забезпечити заклад кухонною плитою та іншими кухонними побутовими приладами. Цього разу делегація подарувала холодильник, морозильну камеру, речі, взуття, посуд, засоби особистої гігієни.
 
Директор департаменту праці та соціального захисту населення Вікторія Краснопір та голова ГО «Милосердя» Владислав Паламарчук подякували присутнім за допомогу та підтримку. 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare