Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 546299
Прогноз погоди
Організатори фестивалю «АрТерапія» відзвітувала про проведену роботу та поділилися планами на майбутнє
4 серпня 2016 року 16:23
В Житомирі завершився благодійно-мистецький фестиваль «АрТерапія».
 
На три дні, з 29 по 31 липня, кінотеатр «Жовтень» перетворився на мистецький майданчик в рамках благодійно-мистецького фестивалю «АрТерапія». На чотирьох локаціях, які діяли в рамках фестивалю, житомиряни мали змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах та лекціях, подивитися улюблені серіали та кінофільми на великому екрані, приємно провести час в лаундж-зоні та насолодитися різноманітними мистецькими заходами.

 

Не дивлячись на те, що погодні умови не завжди сприяли проведенню заходу, за час фестивалю організаторам вдалось зібрати 16 тисяч 611 гривень. Всі зібрані кошти перераховуються на основний рахунок фонду і спрямовуються на придбання гама-терапевтичного пристрою для Житомирського онкологічного диспансеру.

 

«Цьогорічна реакція людей на наш фестиваль була надзвичайно приємною. Ми отримали схвальні відгуки майже з усіх куточків України. Всі цікавляться нашими подальшими планами, перспективами розвитку фонду і мистецьких проектів. Ми прагнемо розширити аудиторію споживачів культурного продукту в Житомирі. Взагалі промоція мистецтва та культури в нашому місті – це дуже хвилююче питання. Нам необхідно працювати над тим, щоб наше місто стало нехай не культурним центром, але містом, в якому було б цікаво та комфортно жити творчим людям, тому, що Житомир має величезний потенціал в цьому плані», – розповідає директор благодійного фонду «АрТерапія» Юлія Закаржевська.

 

Також, організатори запросили житомирян вже на наступний мистецький фестиваль, що пройде 24 вересня в Житомирі.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare