Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5190
візитів всього: 132525
Прогноз погоди
В Житомирі відзначили чемпіонів Європи з драгонботу та розповіли про будівництво сучасної бази водних видів спорту
4 серпня 2016 року 15:45
Троє житомирян Юрій Бардашевський, Дмитро Мороз та Олег Біденко в складі збірної України вибороли Кубок Нації на Чемпіонаті Європи із греблі на човнах «Дракон» (драгонбот) в Римі. Це перша перемога в подібних змаганнях не лише для житомирських спортсменів, а й для всієї України. Загалом за чотири дні змагань українці здобули 21 золоту, 15 срібних та 7 бронзових медалей.
 
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вручив спортсменам подяки від виконавчого комітету міської ради, побажав подальших успіхів та показав, як виглядатиме спортивна база водних видів спорту.
 
«Я сподіваюсь, що в наступному році драгонбот пройде на високому рівні в Житомирі. Ми плануємо до осені завершимо основну частину робіт, взимку та навесні проведемо внутрішні роботи. І до наступного Дня міста проведемо досить серйозні змагання в місті Житомирі», – розповідає міський голова Сергій Сухомлин.
 
Спортсмени у свою чергу розповіли, що змагання було для них складним, тож перемога в ньому стала особливо приємною.
 
«Драгонбот у Житомирі почав розвиватися в цьому році досить інтенсивно. Але це не значить, що у нас не було команди. Команда наша існує з 2011 року, вона називається «Salsa Dragonboat». У минулому році ми взяли нагороди, в цьому році повторили цей успіх. Ці змагання були більш представницькими, більш серйозними, Тому вдвічі приємно, що ми змогли перемогти сильних суперників», – розповів Юрій Бардашевський.
 
Більш детально про популяризацію водних видів спорту та будівництво спортивної бази розповів заступник міського голови Матвій Хренов:
 
«Ми зараз розробляємо стратегію розвитку міста і саме спорт на відкритій воді для нас є пріоритетним. В наступному році одним із ключових завдань стоїть будівництво бази водних видів спорту. Зараз вже закінчуються тендерні процедури, ми починаємо першочергове будівництво, на яке вже виділено 2,5 млн грн. Ми плануємо в цьому році закінчити будинки, а в наступному році, з початку року почнемо роботу з облаштування маршруту, трибун, я думаю, що на осінь наступного року ми вже зможемо проводити досить якісні змагання як з веслування, так і з драгонботу та триатлону. Тому що ми плануємо базу зробити не для одного-двох видів спорту, зробити її досить універсальною: і для триатлону, і для змагань на відкритій воді. Третьою чергою буде чистка каналу, щоб там тренування могли проводити не тільки дорослі, але й діти».
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове