Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513664
Прогноз погоди
Заслужені донори України отримають адресну матеріальну допомогу
3 серпня 2016 року 17:21
Четверо Заслужених донорів України, які проживають в Житомирі, отримають адресну матеріальну допомогу. Державну нагороду та почесне звання Заслужений донор України отримує лише той громадянин, який за своє життя здав кров 100 і більше разів.
 
Виконавчим комітетом житомирської міської ради було прийнято рішення «Про надання адресних матеріальних допомог громадянам міста Житомира, які мають почесне звання Заслужений донор України».
 
«Такі виплати є не у всіх містах. Це місцева ініціатива підтримати донорів. Вони вже всі похилого віку та мають складний стан здоров’я. Колись, в свій час вони комусь допомогли, а тепер наша черга допомагати їм», – розповідає директор департаменту праці та соціального захисту населення Вікторія Краснопір.
 
Заслужені донори України будуть отримувати адресну матеріальну допомогу у розмірі 300 гривень щомісячно з серпня по грудень поточного року.
 
В роботі над даним проектом до департаменту праці та соціального захисту долучився Житомирський обласний центр крові. Саме центр крові провів роботу з відповідною категорією людей та допомогли в зборі документів.
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare