Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5473
візитів всього: 402489
Прогноз погоди
Після капітального ремонту, та реконструкції став до ладу консультативно-діагностичний центр одного з найстаріших медичних закладів міста - Центральної міської лікарні №1
12 лютого 2009 року 13:41

 

Після капітального ремонту, та реконструкції став до ладу консультативно-діагностичний центр одного з найстаріших медичних закладів міста - Центральної міської лікарні №1.


Після капітального ремонту, та реконструкції став до ладу Консультативно-діагностичний центр одного з найстаріших медичних закладів міста - Центральної міської лікарні №1. Нагальна необхідність у реконструкції Центру назріла уже давно і існувала близько двадцяти років. І лише у 2008 році ремонтні роботи було розпочато Здійснення такого обсягу робіт стало можливим через акумуляцію коштів - благодійних внесків, спонсорської та благодійної допомоги.
Щороку спеціалісти центру виконують близько 65 тисяч досліджень серцево-судинної системи, черевної порожнини та головного мозку; послуги у висококваліфікованій діагностичній допомозі отримують більше 40 тисяч жителів міста.

Прес-служба Житомирської міської ради

Прес-служба Житомирської міської ради  Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове